MENU
Contact Event
Event Tasks
My Account
Login to view your account
Test in college
Colleges
Tournaments
Leagues
Teams
Athletes
USA Rank
How USA Rank works
View Rankings
SincSports
Sinc My Team
Upcoming Events
Promote Your Event
Help & Support
Searchable Help
Contact Us
Home
Apply
Documents
Team Documents
Tournament Rules
Teams
Teams Applied
Champions 2023
Schedules
Schedules
Standings
Newsletter
Venues
Referees
Hotels
Lodging
Log In / Sign Up
People Search
Event Search
USA Rank ID
Search
Can't find what you need?
Contact Us
Southern Soccer Academy
Sean Chamberlain
Staff Access
Laszlo Halmi
Staff Access
Sharon Gaughan
Staff Access
Gustavo Guimaraes De Siqueira
Staff Access
Tammy Freeman
Staff Access
Monique Hollins
Staff Access
Elizabeth James
Staff Access
Steven Lawrence
Staff Access
Beth Leadbetter D2
Staff Access
Michelle Partain
Staff Access
more
Registration closed on : 11/8/2023 at 11:59 PM
OLC
Team
Contacts
SSA 16B Blue Elite
U08 born in 2016
Under 08 Boys First 7v7
Coach: Juan Gomez
Team Manager: Mariusz Mazurek
SSA 16B Blue Premier
U08 born in 2016
Under 08 Boys Second 7v7
Coach: Juan Gomez
Team Manager: Mariusz Mazurek
SSA 15G Black Elite
U09 born in 2015
Under 09 Girls First
Coach: Jordan Londraville
Team Manager: Diana Bissinger
SSA 15B Green Premier
U09 born in 2015
Under 09 Boys Third
Coach: Jacob Mashburn
Team Manager: Heather Mashburn
SSA 15B White Premier
U09 born in 2015
Under 09 Boys Fourth
Coach: Bryan Hicks
SSA 14G Black Premier
U10 born in 2014
Under 10 Girls Second
Coach: Joel Sullivan
Team Manager: Diana Bissinger
SSA 14B White Academy
U10 born in 2014
Under 10 Boys Fourth
Coach: Joshua Purinton
Team Manager: Phillip Stanford
SSA 13G Black Premier
U11 born in 2013
Under 11 Girls First
Coach: Kristina Russell
Team Manager: Kellie Thomas
SSA 13B White Academy
U11 born in 2013
Under 11 Boys Fourth
Coach: Joshua Purinton
Team Manager: lukas corpe
SSA 13B Blue Academy I
U11 born in 2013
Under 11 Boys Third
Coach: Toyeeb Onimole
Team Manager: Valeria Maya
SSA 12G Green Elite
U12 born in 2012
Under 12 Girls Third
Coach: Steven Lawrence
Team Manager: Beth McArdle
SSA 12G White Elite
U12 born in 2012
Under 12 Girls Second
Coach: Todd Ramesar
Team Manager: Kristen McAdams
SSA 12B Blue Academy I
U12 born in 2012
Under 12 Boys Fourth
Coach: Ricardo Pedrajas
Team Manager: Katie Wolff
SSA 12B White Elite
U12 born in 2012
Under 12 Boys Fourth
Coach: Kevin Chilvers
Team Manager: Rebecca Zoglmann
SSA 11G Black CG
U13 born in 2011
Under 13 Girls First
Coach: Connor Goodrich
Team Manager: Angela Oliveros
SSA 11B White MA
U13 born in 2011
Under 13 Boys Third
Coach: Mats Affleck
Team Manager: Cory Wilkes
SSA 11B Blue CK
U13 born in 2011
Under 13 Boys First
Coach: Chris Klingman
Team Manager: Jannette Worosilo
SSA 11B Black-BV
U13 born in 2011
Under 13 Boys Third
Coach: Alberto Vazquez Perez
Team Manager: Ragan Ringsrud
SSA 11B Black JG
U13 born in 2011
Under 13 Boys Second
Coach: Justin Granados
Team Manager: Brandon Lopez
SSA 09B Blue MH
U15 born in 2009
Under 15 Boys Second
SSA 07B Blue MH
U17 born in 2007
GEOCEL
2023
11/10/2023
NEW
GA153
tournaments@georgiarush.com
S607196
R
20
10/4/2023 12:22:00 AM
Accepted
SincSports Accounts
Please enter the information below.
Upload Photo
SINC Content Manager