Search


North Carolina FC Youth (NCFC)  
Bryan BachelderStaff Access
Jean HogsheadStaff Access
Robert JohnstonStaff Access
Becky JordanStaff Access
Jason "Buddha" KeyesStaff Access
Jonathan LopezStaff Access
Victoria (DO NOT MERGE) RohdeStaff Access
Nicole TurnerStaff Access
John BradfordStaff Access
Jamie CortiStaff Access
more


Registration closed on : 8/10/2022 at 11:59 PM
TeamContacts 
10 (13U) NCFC Elite G
U13 born in 2010
14UG '09 2ND EAST2
Scheduling Contact: Peter Sadin
Primary Contact: Megan George
 
10 (13U) NCFC Gold DCH G
U13 born in 2010
13UG '10 1ST PIED/WEST
Scheduling Contact: April Feickert
Primary Contact: April Feickert
 
10 (13U) NCFC Red North G
U13 born in 2010
13UG '10 2ND EAST2
Scheduling Contact: Kendall Fletcher
Primary Contact: Kendall Fletcher
 
10 (13U) NCFC White North G
U13 born in 2010
13UG '10 1ST EAST
Scheduling Contact: Russ Dreyer
Primary Contact: Russ Dreyer
 
10 (13U) NCFC Gold North G
U13 born in 2010
13UG '10 1ST EAST
Scheduling Contact: Michelle Allen
Primary Contact: Michelle Allen
 
10 (13U) NCFC Gold South G
U13 born in 2010
13UG '10 2ND EAST1 H/A
Scheduling Contact: Anthony Huey
Primary Contact: Anthony Huey
 
10 (13U) NCFC Premier G
U13 born in 2010
14UG '09 2ND EAST2
Scheduling Contact: Nick Holt
Primary Contact: Gina Marlowe
 
10 (13U) NCFC Gold DCH
U13 born in 2010
13UB '10 1ST EAST2
Scheduling Contact: Mary Roederer
Primary Contact: Aran Haven-O'Donnell
 
10 (13U) NCFC Gold HSFV
U13 born in 2010
13UB '10 1ST EAST1
Scheduling Contact: Maximo Bompart
Primary Contact: Maximo Bompart
 
10 (13U) NCFC Gold North
U13 born in 2010
13UB '10 1ST EAST1
Scheduling Contact: Bobby Cardelle
Primary Contact: Bobby Cardelle
 
10 (13U) NCFC Gold South
U13 born in 2010
13UB '10 1ST EAST2
Scheduling Contact: Thomas Morrow
Primary Contact: Thomas Morrow
 
10 (13U) NCFC Navy North
U13 born in 2010
13UB '10 2ND PIEDMONT
Scheduling Contact: Marc Holaday
Primary Contact: Marc Holaday
 
10 (13U) NCFC Navy South
U13 born in 2010
13UB '10 2ND EAST
Scheduling Contact: Heather Vinson
Primary Contact: Heather Vinson
 
10 (13U) NCFC Red North
U13 born in 2010
13UB '10 1ST EAST1
Scheduling Contact: Nick Cox
Primary Contact: Nick Cox
 
10 (13U) NCFC Red South
U13 born in 2010
13UB '10 2ND EAST
Scheduling Contact: Nick Bertaux
Primary Contact: Nick Bertaux
 
10 (13U) NCFC Silver North
U13 born in 2010
13UB '10 2ND EAST
Scheduling Contact: Raphael Okunsokan
Primary Contact: Raphael Okunsokan
 
10 (13U) NCFC White North
U13 born in 2010
13UB '10 1ST EAST2
Scheduling Contact: Michal Gorszczaryk
Primary Contact: Michal Gorszczaryk
 
10 (13U) NCFC White South
U13 born in 2010
13UB '10 1ST EAST2
Scheduling Contact: Bonani Langan
Primary Contact: Joshua Mckinney
 
10 (13U) NCFC Elite
U13 born in 2010
14UB '09 2ND EAST2
Scheduling Contact: Trevor Oakes
Primary Contact: Trevor Oakes
 
10 (13U) NCFC Premier
U13 born in 2010
14UB '09 2ND EAST2
Scheduling Contact: Robert Harris
Primary Contact: Robert Harris
 
09 (14U) NCFC Gold South G
U14 born in 2009
14UG '09 PREMIER H/A
Scheduling Contact: Nikki Balderas
Primary Contact: Nikki Balderas
 
09 (14U) NCFC White South G
U14 born in 2009
14UG '09 2ND EAST1
Scheduling Contact: David Simpson
Primary Contact: David Simpson
 
09 (14U) NCFC Gold North G
U14 born in 2009
14UG '09 NLPC
Scheduling Contact: Becca Deal
Primary Contact: Christian Cuba
 
09 (14U) NCFC Red North G
U14 born in 2009
14UG '09 1ST
Scheduling Contact: Russ Dreyer D2
Primary Contact: Russ Dreyer D2
 
09 (14U) NCFC White North G
U14 born in 2009
14UG '09 1ST
Scheduling Contact: Wojtek Krakowiak
Primary Contact: Wojtek Krakowiak
 
09 (14U) NCFC Elite G
U14 born in 2009
14UG '09 2ND EAST2
Scheduling Contact: Kari Ellwanger
Primary Contact: Megan George
 
09 (14U) NCFC Premier G
U14 born in 2009
14UG '09 2ND EAST2
Scheduling Contact: Nick Holt
Primary Contact: Nick Holt
 
09 (14U) NCFC Gold Chatham G
U14 born in 2009
14UG '09 2ND PIEDMONT H/A
Scheduling Contact: Lex Alvord
Primary Contact: Lex Alvord
 
09 (14U) NCFC Navy North G
U14 born in 2009
14UG '09 2ND EAST1
Scheduling Contact: Bobby Johnston
Primary Contact: Pete Sadin
 
09 (14U) NCFC Gold Dch
U14 born in 2009
14UB '09 PREMIER
Scheduling Contact: Timothy Morse
Primary Contact: Caroline Farrell
 
09 (14U) NCFC Red North
U14 born in 2009
14UB '09 1ST EAST
Scheduling Contact: Nathaniel Scere
Primary Contact: Nathaniel Scere
 
09 (14U) NCFC Red South
U14 born in 2009
14UB '09 1ST EAST
Scheduling Contact: Jessica Rasoulyan
Primary Contact: Theophile Lerebours
 
09 (14U) NCFC Gold North
U14 born in 2009
14UB '09 NLPC
Scheduling Contact: Cooper Paiva
Primary Contact: Cooper Paiva
 
09 (14U) NCFC White North
U14 born in 2009
14UB '09 PREMIER
Scheduling Contact: Bobby Cardelle
Primary Contact: Bobby Cardelle
 
09 (14U) NCFC White South
U14 born in 2009
14UB '09 1ST EAST
Scheduling Contact: Mohammed Boufelfel
Primary Contact: Mohammed Boufelfel
 
09 (14U) NCFC Gold South
U14 born in 2009
14UB '09 NLPC
Scheduling Contact: Ryan Adley
Primary Contact: Nick Bertaux
 
09 (14U) NCFC Silver North
U14 born in 2009
14UB '09 2ND EAST1
Scheduling Contact: Nick Cox
Primary Contact: Nick Cox
 
09 (14U) NCFC Gold Chatham
U14 born in 2009
14UB '09 2ND PIEDMONT
Scheduling Contact: Lex Alvord
Primary Contact: Lex Alvord
 
09 (14U) NCFC Grey North
U14 born in 2009
14UB '09 2ND PIEDMONT
Scheduling Contact: Kathryn Eyster
Primary Contact: Kathryn Eyster
 
09 (14U) NCFC Elite
U14 born in 2009
14UB '09 2ND EAST2
Scheduling Contact: Trevor Oakes
Primary Contact: Trevor Oakes
 
09 (14U) NCFC Premier
U14 born in 2009
14UB '09 2ND EAST2
Scheduling Contact: Robert Harris
Primary Contact: Robert Harris
 
09 (14U) NCFC United
U14 born in 2009
14UB '09 2ND EAST2
Scheduling Contact: Brett Malone
Primary Contact: Brett Malone
 
09 (14U) NCFC Gold Hsfv
U14 born in 2009
14UB '09 2ND EAST1
Scheduling Contact: Daniel Cameron
Primary Contact: Daniel Cameron
 
09 (14U) NCFC Navy North
U14 born in 2009
14UB '09 1ST EAST
Scheduling Contact: Marc Holaday
Primary Contact: Marc Holaday
 
09 (14U) NCFC Navy South
U14 born in 2009
14UB '09 2ND EAST1
Scheduling Contact: Enrique Rodriguez
Primary Contact: Enrique Rodriguez
 
08 (15U) NCFC White North G
U15 born in 2008
15UG '08 1ST EAST
Scheduling Contact: Diego Munoz
Primary Contact: Melody Solomon
 
08 (15U) NCFC Gold North G
U15 born in 2008
15UG '08 NLPC
Scheduling Contact: Edward Pinon II
Primary Contact: Edward Pinon II
 
08 (15U) NCFC Gold Dch G
U15 born in 2008
15UG '08 1ST EAST
Scheduling Contact: Samantha Scaringelli
Primary Contact: Samantha Scaringelli
 
08 (15U) NCFC Red North G
U15 born in 2008
15UG '08 1ST EAST
Scheduling Contact: Christian Cuba
Primary Contact: Christian Cuba
 
08 (15U) NCFC Gold South G
U15 born in 2008
15UG '08 NLPC
Scheduling Contact: David Koebler
Primary Contact: David Koebler
 
08 (15U) NCFC White South G
U15 born in 2008
15UG '08 1ST EAST
Scheduling Contact: Amy Michael
Primary Contact: Amy Michael
 
08 (15U) NCFC Navy North G
U15 born in 2008
15UG '08 1ST EAST
Scheduling Contact: Katie Brown
Primary Contact: Eddie Sotomayor
 
08 (15U) NCFC Elite G
U15 born in 2008
18/19UG '04/05 2ND EAST
Scheduling Contact: Thomas Misuraca
Primary Contact: Pete Sadin
 
08 (15U) NCFC Premier G
U15 born in 2008
18/19UG '04/05 2ND EAST
Scheduling Contact: Stacy Parham
Primary Contact: Stacy Parham
 
08 (15U) NCFC Red South G
U15 born in 2008
15UG '08 1ST EAST
Scheduling Contact: Karen Ceisner
Primary Contact: Karen Ceisner
 
07 (16U) NCFC Navy North G
U16 born in 2007
16UG '07 2ND EAST2 H/A
Scheduling Contact: Bobby Cardelle
Primary Contact: Bobby Cardelle
 
07 (16U) NCFC Elite G
U16 born in 2007
18/19UG '04/05 2ND EAST
Scheduling Contact: Bob Cordell
Primary Contact: Bob Cordell
 
07 (16U) NCFC Red North G
U16 born in 2007
16UG '07 1ST EAST
Scheduling Contact: Nicole Turner
Primary Contact: Nicole Turner
 
07 (16U) NCFC White North G
U16 born in 2007
16UG '07 1ST EAST
Scheduling Contact: Christopher Fresco
Primary Contact: Christopher Fresco
 
07 (16U) NCFC Gold North G
U16 born in 2007
16UG '07 PREMIER
Scheduling Contact: Adam Howes
Primary Contact: James Wright
 
07 (16U) NCFC Gold South G
U16 born in 2007
16UG '07 PREMIER
Scheduling Contact: Karen Bledsoe
Primary Contact: Paul Smith
 
07 (16U) NCFC Premier G
U16 born in 2007
18/19UG '04/05 2ND EAST
Scheduling Contact: John Moore
Primary Contact: John Moore
 
06 (17U) NCFC Gold North G
U17 born in 2006
17UG '06 NLPC
Scheduling Contact: Nicole Turner
Primary Contact: Nicole Turner
 
06 (17U) NCFC White North G
U17 born in 2006
17UG '06 PREMIER
Scheduling Contact: Juan Gallegos Cespedes
 
06 (17U) NCFC Navy North G
U17 born in 2006
17UG '06 2ND EAST H/A
Scheduling Contact: Eric Nguyen
Primary Contact: Eric Nguyen
 
06 (17U) NCFC Red North G
U17 born in 2006
17UG '06 1ST EAST
Scheduling Contact: Russ Dreyer D2
Primary Contact: Russ Dreyer D2
 
06 (17U) NCFC Gold South G
U17 born in 2006
17UG '06 PREMIER
Scheduling Contact: Enrique Rodreguez
Primary Contact: Enrique Rodriguez
 
06 (17U) NCFC White South G
U17 born in 2006
17UG '06 2ND EAST H/A
Scheduling Contact: Abigail Emanuelson
Primary Contact: Ron Celestin
 
06 (17U) NCFC Elite G
U17 born in 2006
18/19UG '04/05 2ND EAST
Scheduling Contact: Michael Edwards
Primary Contact: David Arensdorf
 
06 (17U) NCFC Premier G
U17 born in 2006
18/19UG '04/05 2ND EAST
Scheduling Contact: Amy Fix D2
Primary Contact: Amy Fix D2
 
06 (17U) NCFC Gold Dch G
U17 born in 2006
17UG '06 1ST EAST
Scheduling Contact: Brent Miller
Primary Contact: Alexis Pendergraft
 
05 (18U) NCFC Premier G
U18 born in 2005
18/19UG '04/05 2ND EAST
Scheduling Contact: Nick Holt
Primary Contact: Nick Holt
 
05 (18U) NCFC Elite G
U18 born in 2005
18/19UG '04/05 2ND EAST
Scheduling Contact: Aaron Kimball
Primary Contact: Aaron Kimball
 
05 (18U) NCFC Gold South G
U18 born in 2005
18/19UG '05/04 PREMIER EAST
Scheduling Contact: Heather Suitt
Primary Contact: Paul Smith
 
05 (18U) NCFC Gold North G
U18 born in 2005
18/19UG '05/04 PREMIER EAST
Scheduling Contact: Jack Willett
Primary Contact: Robin Lamb
 
05 (18U) NCFC White North G
U18 born in 2005
18/19UG '05/04 1ST EAST2
Scheduling Contact: Adam Howes
Primary Contact: Adam Howes
 
04 (19U) NCFC Premier G
U19 born in 2004
19UG '04 NLPC
Scheduling Contact: Nick Acosta
Primary Contact: Nick Acosta
 
04 (19U) NCFC Gold South G
U19 born in 2004
18/19UG '05/04 1ST EAST1 H/A
Scheduling Contact: Rocio Lopez
Primary Contact: Shannan Murray-McKay
 
04 (19U) NCFC Gold North G
U19 born in 2004
18/19UG '05/04 PREMIER EAST
Scheduling Contact: Randy McClure
Primary Contact: Randy McClure
 
04 (19U) NCFC Elite G
U19 born in 2004
19UG '04 NLPC
Scheduling Contact: David Arensdorf
Primary Contact: David Arensdorf
 
04 (19U) NCFC Gold DCH G
U19 born in 2004
18/19UG '05/04 PREMIER EAST
Scheduling Contact: Jose Santibanez
Primary Contact: Sarah Franks
 


NCFL 2022 8/13/2022 NEW NC016 classic@ncsoccer.org S564613 20 6/18/2019 Accepted
© 2022 SincSports   |   Privacy Policy