| | | | |
Under 08 Boys Premier Division | Champion: | GSA South 13B Premier | Finalist: | Concorde Fire 13B West Black |
Under 08 Boys Red Division | Champion: | GSA North 13B Black | Finalist: | GSA North 13B White |
Under 09 Girls Premier Division | Champion: | | Finalist: | GSA South 12G Academy |
Under 09 Boys Premier Division | Champion: | Concorde Fire 12B West Black | Finalist: | Concorde Fire 13B Central Black |
Under 09 Boys Red Division | Champion: | All-in FC Snellville 12B | Finalist: | GSA North 12B Black |
Under 10 Girls Premier Division | Champion: | | Finalist: | |
Under 10 Boys Premier Division | Champion: | Concorde Fire 11B West Black | Finalist: | IAFC Blues '11B Elite |
Under 10 Boys Red Division | Champion: | All-In FC Sugar Hill 12B Blue | Finalist: | IAFC Blues '11B Excel |
Under 10 Boys White Division | Champion: | Concorde Fire Central 11B Silver | Finalist: | GSA South 11B Red |
Under 11 Girls Premier Division | Champion: | | Finalist: | GSA North 10G Red |
Under 11 Girls Red Division | Champion: | GSA South 10G Red | Finalist: | GSA North 10G White |
Under 11 Boys Premier Division | Champion: | Concorde Fire 11B Central Black | Finalist: | GSA South 10B Premier |
Under 11 Boys Red Division | Champion: | Concorde Fire 10B Central Red | Finalist: | GSA North 10B White |
Under 11 Boys White Division | Champion: | All-In FC 10B Black (Union) | Finalist: | Concorde Fire 10B Central Silver |
Under 12 Girls Premier Division | Champion: | Concorde Fire 09G Central Black - Alberto | Finalist: | GSA 09G Black Team 2 |
Under 12 Boys Premier Division | Champion: | GSA 10B ECNL Dev | Finalist: | Concorde Fire 10B Central Black |
Under 12 Boys Red Division | Champion: | IAFC Blues 09B Gold | Finalist: | GSA North 09B Red |
Under 13 Girls Premier Division | Champion: | GSA 09G ECNL Dev 1 | Finalist: | GSA South 08G Premier |
Under 13 Boys Premier Division | Co-Champion: | GSA 09B ECNL Dev 1 | | |
Under 13 Boys Red Division | Champion: | GSA 08B Premier | Finalist: | GSA North 08B Red |
Under 14 Girls Premier Division | Champion: | Concorde Fire 07G Central SCCL P-1 | Finalist: | GSA SOUTH 07 Premier 2 |
Under 14 Boys Premier Division | Champion: | GSA 07B SCCL Premier | Finalist: | GSA 07B SCCL |
Under 14 Boys Red Division | Champion: | GSA South 07B Premier | Finalist: | SSA 07B Gold |
Under 15 Girls Premier Division | Champion: | Concorde Fire 07G SCCL | Finalist: | GSA North 06G Premier |
Under 15 Girls Red Division | Champion: | Rapids FC 05G WHITE | Finalist: | Concorde Fire 06G Central White SCCL P3 |
Under 15 Boys Premier Division | Champion: | | Finalist: | GSA North 06B Premier |
Under 16 Boys Premier Division | Champion: | | Finalist: | GSA 05B SCCL Premier |
Under 16 Boys Red Division | Champion: | | Finalist: | GSA South 05B Premier |
Under 17 Girls Premier Division | Champion: | GSA 04G SCCL | Finalist: | SSA Chelsea 05G NPL |
Under 17 Girls Red Division | Champion: | Concorde Fire 05G Central Black SCCL P1 | Finalist: | Rush Union G2004 Royal |
Under 17 Boys Premier Division | Champion: | GSA 04B SCCL | Finalist: | SSA 04B NPL |