2011 Division Champions






     
U08 Boys Red (I)Champion: BFC SantosFinalist: BFC Santos
U08 Boys Girls Black (II)Champion: BFC SantosFinalist: 04
U09 Girls OpenChampion: SCUFC 03 Girls BlueFinalist: SCUFC 03 Girls Blue
U09 Boys Red (I)Champion: SCUFC 03 Girls BlueFinalist: Atletico 065
U09 Boys Black (II)Champion: Atletico 065Finalist: Atletico 065
U09 Boys White (III)Champion: Atletico 065Finalist: Savannah United 03B Blue
U09 Boys Blue (IV)Champion: Water MoccasinsFinalist: Water Moccasins
U10 Girls Black (II)Champion: Water MoccasinsFinalist: Cape Fear Riptide
U10 Girls White (III)Champion: VooDoo DollsFinalist: Whiplash
U10 Girls Blue (IV)Champion: WhiplashFinalist: Whiplash
U10 Boys Red (I)Champion: BFC SantosFinalist: SCUFC 02 Boys Navy
U10 Boys Black (II)Champion: CrossfireFinalist: SCUFC 02 Boys White
U10 Boys White (III)Champion: SSA Savannah United 02 BlueFinalist: SSA Savannah United 02 Blue
U10 Boys Blue (IV)Champion: SSA Savannah United 02 BlueFinalist: BUFC 02B Lions Navy
U11 Girls OpenChampion: Cainhoy AthleticFinalist: SCU/MP 01 Crescent
U11 Boys Red (I)Champion: SCU/MP 01 CrescentFinalist: SCU/MP 01 Crescent
U11 Boys Black (II)Champion: SCU/MP 01 CrescentFinalist: SCUFC 01 Boys Red
U11 Boys White (III)Champion: CASA 01 Boys OrangeFinalist: CASA 01 Boys Orange
U11 Boys Blue (IV)Champion: SSA Chelsea Northwest 01B WhiteFinalist: 01 developmental Sounders
U12 Girls Black (II)Champion: 01 developmental SoundersFinalist: JUSA Johnston Pride Black G
U12 Girls White (III)Champion: JUSA Johnston Pride Black GFinalist: 00 MPSC Sandsharks
U12 Girls Blue (IV)Champion: CF ShallotteFinalist: SSC 00 KILLER CLEATS
U12 Boys Red (I)Champion: JIYSC 00 InfernoFinalist: GISA 00 United Gold
U12 Boys Black (II)Champion: GISA 00 United GoldFinalist: SSL Sounders
U12 Boys White (III)Champion: SSL SoundersFinalist: Firehawks
U13 Girls Red (I)Champion: Cape Fear Beach AllianceFinalist: Cape Fear Beach Alliance
U13 Girls Black (II)Champion: Crush 98_98Finalist: Crush 98_98
U13 Boys White(III)Champion: AjaxFinalist: Crew
U13 Boys Black (II)Champion: Sumter VooDoo '99Finalist: Ponte Vedra Storm Gold
U14 Girls Black (II)Champion: JIYSC KRush 98Finalist: JIYSC KRush 98
U14/15 Girls White (III)Champion: YSA Yadkin Xtreme GFinalist: Cyclones
U14 Boys Black (II)Champion: CyclonesFinalist: Cherokee Impact 98 Red
U14 Boys White (III)Champion: SSA Savannah United 98 BlueFinalist: Red Devils
U15 Boys Black (II)Champion: Atlanta Fire United 97 GoldFinalist: Atlanta Fire United 97 Gold
U16 Girls Red (I)Champion: Atlanta Fire United 97 GoldFinalist: TUSA Green G
U16 Girls Black (II)Champion: The StarsFinalist: The Stars
U16 Boys OpenChampion: The StarsFinalist: The Stars
U17/18 Girls Black (II)Champion: SC Bulls RedFinalist: Arsenal Ladies
U17/18 Boys Black (II)Champion: TrojansFinalist: 93 Strikers
U17/18 Boys White (III)Champion: fcsa-holsteinFinalist: LTSC 95B

© 2022 SincSports    |   Privacy Policy