2019 Division Champions






Champions
Under 9/10 Girls Silver IIChampion: ORYA ELITE U10 GIRLSFinalist: CUSC 2010G Black
Under 8/9/10 Girls Bronze IIChampion: NC Fusion Rainbow Ponytails - BarberFinalist: SPR U9/U10 Rapids
Under 9/10 Boys Silver IChampion: NCF 10 Manchester CityFinalist: New River Barry
Under 9 Boys Silver IIChampion: NCF 11 Inter MiamiFinalist: NCF 11 West Elite
Under 9/10 Boys Bronze IChampion: NC Fusion Scotland U9/U10Finalist: NCF 2011 NY Red Bulls
Under 09 Boys Bronze IIChampion: CUSC 2011 BlackFinalist: Coast 11 Black
Under 10 Girls Silver IChampion: Finalist: NCF 10 West Elite G
Under 10 Girls Bronze ICo-Champion: NCF 2010 G Seattle Reign 1Co-Champion:
Under 10 Boys Silver IIChampion: Coast 10 RedFinalist: NCF 2010 Liverpool
Under 10 Boys Bronze IChampion: NCF 2010 Man UtdFinalist: NCF 10 West Bayern
Under 10 Boys Bronze IIChampion: CUSC 2010B BlackFinalist: NC Fusion Arsenal
Under 11 Girls Silver IChampion: VAFC Xpress 09G GreenFinalist: JASA COASTAL SURGE G
Under 11 Girls Silver IIChampion: Finalist: NCFC SPIRIT G
Under 11 Girls BronzeChampion: Ncfc Invicta GFinalist: NCFC FUSION G
Under 11 Boys GoldChampion: CSA UPTOWN KINGFinalist: TESC RED
Under 11 Boys Silver IChampion: Coast 09 RedFinalist: Carolina Velocity Red U11
Under 11 Boys Silver IIChampion: NCFC SILVER SOUTHFinalist: NCF CENTRAL SILVER
Under 11/12 Boys BronzeChampion: ORYA ELITE U11 BOYSFinalist: Wake FC 09 Crew
Under 11/12 Girls SilverChampion: Knoxville Reds 09G AjaxFinalist: NCF EAST GOLD G
Under 12 Girls BronzeChampion: CUSC 08G BlackFinalist:
Under 12 Boys GoldChampion: Finalist: TUSA 08 Arsenal
Under 12 Boys Silver IChampion: NCF EAST SILVERFinalist: JASA COASTAL SURGE 08 BLK
Under 12 Boys Silver IIChampion: NCFC Uniforce FCFinalist: NCFC 08 BLACK NORTH
Under 12 Boys Bronze IChampion: WCUSC ORANGEFinalist: PTFC WHITE
Under 12 Boys Bronze IIChampion: Coast 08 Black NorthFinalist: VAFC 08B Green
Under 13/14 Girls BronzeChampion: Bulls 07 Girls RedFinalist: CSA Charlotte Blue 07 G
Under 13 Boys GoldChampion: Finalist:
Under 12/13 Boys Silver IChampion: TUSA WHITEFinalist: NCF 07 Boys ELITE
Under 13 Boys Silver IIChampion: NCF EAST GOLDFinalist: XFC 2007 Elite
Under 13 Boys BronzeChampion: ORYA ELITE U13 BOYSFinalist:
Under 13/14 Girls SilverChampion: HFC 06 Red GFinalist: MYSA GAZELLE G
Under 14/15 Girls BronzeChampion: Finalist:
Under 14/15 Boys Silver IChampion: PISA Hurricanes 05BFinalist: NCF WEST GOLD
Under 14 Boys Silver IIChampion: CSA CHARLOTTE KINGFinalist: Salem Sabres
Under 14 Boys Bronze IChampion: CVU 2006B WhiteFinalist: LRSA GUNNERS
Under 14/15 Boys Bronze IIChampion: LRSA GUNNERSFinalist: CUSC 06B Black
Under 15 Girls SilverChampion: NCF WEST GOLD G
Under 15/16 Girls BronzeChampion: LRSA GUNNERSFinalist: SCUFC 05 Girls Premier
Under 15/16 Boys SilverChampion: NTSC StrikeforceFinalist: LRSA GUNNERS
Under 16 Girls SilverChampion: GCAA Cleveland Utd Rage GFinalist: NCFC WHITE SOUTH G
Under 16/17 Girls BronzeChampion: SASL THUNDER GFinalist: NCFC RED SOUTH G
Under 15/16 Boys GoldChampion: WCUSC OrangeFinalist: MYSA United
Under 16/17 Boys BronzeChampion: LRSA GUNNERSFinalist: LRSA GUNNERS
Under 17/18 Girls BronzeChampion: YCVSC EAGLES ORANGE GFinalist: NCF EAST SILVER G
Under 17/18 Boys SilverChampion: VAFC 03B GreenFinalist: LRSA GUNNERS
Under 18/19 Girls SilverChampion: Premier UK Elite 02/03Finalist: LRSA GUNNERS
Under 18/19 Girls GoldChampion: LRSA GUNNERSFinalist: Bulls SC 01-02G Elite
Under 19 Boys BronzeChampion: Bulls 01 blackFinalist: Coast 01 Red

© 2020 SincSports   |   Privacy Policy