Teams by Division

2012 Boys (U9) Division

Team
ASG FL 2012B Copa
Chivas 2012-2014
PBFC 2012
Real Athletic Development FC 2012 Boys

2011 Girls (U10) Division

Team
ASG FL 2011G Copa
FC Dallas-EC 2011G Academy
Navarre United 11/12 Girls
PBFC 11 Girls

2011 Boys (U10) Division

Team
2011/12 FRFC Boys
Chivas Academy
FC Dallas-EC 2011B Academy
GULFSOUTH SC 11 Boys Blue
Navarre United 2011 Boys

2010 Girls (U11) Division

Team
Bay United 2010G Sharks
Bayside Dynamo 2010 Girls
GULFSOUTH SC 2010 Girls
PBFC 10 Girls

2009 Girls (U12) Division

Team
ASG FL 2009G Copa
Auburn Thunder Girls 09
CFC Red Star 09 RED
FC Dallas-EC 09G Select I
GBFA BREAKERS '09/'10 Girls PCola

2009 Boys (U12) Division

Team
ASG FL 2010B Copa
Auburn Thunder 2009 Boys
FC Dallas-EC 09B Select I
FC Dallas-EC 09B Select II
Navarre United 09/10 Boys

2008 Girls (U13) Division

Team
08G LA FIRE NAVY
Chivas Academy 09/08
GBFA BREAKERS '08 Girls PCola
Navarre United 08G
RADFC 08 Girls
West Florida Soccer Club 08 Girls

2008 Boys (U13) Blue Division

Team
Chivas 08
FCD-EC 08B Select I
GULFSOUTH SC 08 Boys Blue
RAD 2008 Boys

2008 Boys (U13) Red Division

Team
2009 RadFC
Auburn Thunder 08 Boys
FRFC 08/09B
Navarre United 08 Boys Green
PBFC 08 Boys Black

2007 Girls (U14) Blue Division

Team
Ascension Flight 07G Blue
ASG FL 2007/08G Copa
Auburn Thunder 07/08 Girls
FC Dallas-EC 07G Select I

2007 Girls (U14) Red Division

Team
Bayside Dynamo 2007 Girls
FC Dallas-EC 07G Select II
Florida Roots FC 07/08 Girls
GST 2007 G

2007 Boys (U14) Division

Team
Bayside Dynamo 2007B
FCD-EC 07B Select I
RADFC 07
WFSC 07-08 Boys

2006 Girls (U15) Division

Team
Bay United 06G Sharks
GST 2006 Girls
GULFSOUTH SC 06 Girls White
WFSC 06-07 Girls

2006 Boys (U15) Blue Division

Team
ASG FL 2006B Copa
ASG FL 2007B Copa
Chivas 2006
PBFC 06 Boys NPL

2006 Boys (U15) Red Division

Team
Auburn Thunder Boys 06
FCD-EC 06B Select I
GulfSouth SC 06-07 Boys
MSC Lakers Premier 06B
Navarre United 06 Boys

2005 Girls (U16) Division

Team
ASG FL 2005-06G Copa
Auburn Thunder 05 Girls
CFC Red Star 05G Elite
FC Dallas-EC 05G Select I
RAD 05G SELECT I

2005 Boys (U16) Blue Division

Team
Bayside Dynamo 05-06 Boys
Florida Roots Futbol Club 2005B
PBFC 05B NPL
RAD FC 05 Boys

2005 Boys (U16) Red Division

Team
ASG FL 2005B Copa
Auburn Thunder 2005 Boys
FCD-EC 05B Select I
WFSC 05-06 High School Boys

2004 Girls (U17) Division

Team
ASG FL 2004 Copa Girls
Blaze 04
BRSC 04 G Red LB
FC Dallas-EC 04G Select I
Mandeville Lakers 04G Premier
Navarre United 04 Girls

2004 Boys (U17) Division

Team
ASG FL 2004B Copa
FCD-EC 04B Select I
GULFSOUTH SC 04 Boys Blue
PBFC 04B NPL

2003/2002 Boys (U18) Division

Team
02/3B LA Fire Navy
BRSC 03B Red
Covington FC Thunder 03 Boys
RAD - 03 Boys Gold

2002 Girls (U19) Division

Team
ASG FL 2002 Copa Girls
Columbus SC
Florida Elite Tallahassee 02G Elite
La Vixens
Mobile United FC 02 D2 Girls
RADFC 03 Select 1

2002 Boys (U19) Division

Team
Columbus SC - CYSC
FCD-EC 02B Select 1
Florida Elite Tallahassee 02B Elite
Florida Roots 02B
NTH NASA 02/03 SCCL PREMIER
TSC 02/03 Murfreesboro Showcase
© 2020 SincSports   |   Privacy Policy